eva
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 29,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
5,49 €
54,90 €/kg
160 g
2,25 €
3,49 €
21,81 €/kg
arba sol
4,08 €
4,09 €
40,90 €/kg
s-budget
0,53 €
0,59 €
5,90 €/kg
hipp
1,34 €
1,79 €
17,90 €/kg
odlično
5,39 €
53,90 €/kg
3,77 €
spar
240 g
2,19 €
2,79 €
11,63 €/kg
dolcela
2,74 €
27,90 €/kg
2,39 €
3,19 €
31,90 €/kg