corny
Pakiranje: 138 g
Cena na enoto: 25,29 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
200 g
1,29 €
6,45 €/kg
choceur
300 g
2,89 €
2,69 €
8,97 €/kg
295 g
9,12 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
nescafe
112 g
53,48 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
38,43 €/kg
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg
blend me up
3,99 €
4,99 €
24,95 €/kg
barcaffe
225 g
3,83 €
4,79 €
21,29 €/kg
22,18 €/kg
odlično
29,95 €/kg