vegeta
Pakiranje: 120 g
Cena na enoto: 24,08 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
KUPIEC
120 g
2,59 €
21,58 €/kg
podravka
2,79 €
23,25 €/kg
lino
200 g
3,19 €
15,95 €/kg
2,69 €
13,45 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
2,02 €
1,95 €
13,95 €/kg