schar
Pakiranje: 275 g
Cena na enoto: 16,33 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
3,99 €
19,95 €/kg
3,59 €
17,95 €/kg
3,48 €
3,79 €
3,69 €
18,45 €/kg
don don
1 kg
4,69 €
5,29 €
5,29 €/kg
žito
4,19 €
4,19 €/kg
lino
3,19 €
15,95 €/kg
2,69 €
13,45 €/kg
400 g
2,49 €
1,99 €
4,98 €/kg
gullon
125 g
2,09 €
16,72 €/kg