kandit
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 46,13 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
dorina
80 g
2,79 €
34,88 €/kg
2,69 €
33,63 €/kg
2,65 €
33,13 €/kg
lindt
100 g
3,19 €
4,49 €
44,90 €/kg
3,29 €
gorenjka
3,49 €
34,90 €/kg
3,59 €
35,90 €/kg
isostar
35 g
1,11 €
1,59 €
45,43 €/kg
1,03 €
1,29 €
36,86 €/kg
toblerone
2,49 €
24,90 €/kg