nutribella
Pakiranje: 70 g
Cena na enoto: 11,29 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
chio
70 g
1,99 €
28,43 €/kg
elephant
0,99 €
1,29 €
18,43 €/kg
0,96 €
13,71 €/kg
žito
120 g
16,58 €/kg
dulcetti
170 g
1,09 €
1,19 €
7,00 €/kg
60 g
1,69 €
28,17 €/kg
wasa
200 g
2,02 €
2,69 €
13,45 €/kg
1,89 €
doritos
160 g
16,81 €/kg
2,49 €
15,56 €/kg