proseries
Pakiranje: 40 g
Cena na enoto: 74,75 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
40 g
1,99 €
49,75 €/kg
35 g
1,19 €
1,49 €
42,57 €/kg
natur compagnie
1,59 €
39,75 €/kg
1,35 €
viki
0,49 €
0,44 €
11,00 €/kg
ostalo
150 g
10,99 €
12,99 €
86,60 €/kg
me:first
30 g
65,46 €/kg
75 g
2,49 €
33,20 €/kg
isostar
1,03 €
1,29 €
36,86 €/kg
1,11 €
45,43 €/kg
doppelherz
13 g
9,99 €
799,20 €/kg
mlinotest
400 g
2,45 €
2,39 €
5,98 €/kg