osem premium
Pakiranje: 75 g
Cena na enoto: 14,53 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
gavrilović
150 g
1,49 €
2,39 €
15,93 €/kg
1,67 €
2,38 €
15,87 €/kg
mercator
50 g
0,74 €
14,80 €/kg
kekec
0,59 €
1,19 €
23,80 €/kg
0,99 €
100 g
1,89 €
18,90 €/kg
kodila
4,19 €
27,93 €/kg
argeta
45 g
22,00 €/kg
1,09 €
24,22 €/kg