natureta
Pakiranje: 230 g
Cena na enoto: 17,35 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
4 kg
8,04 €
11,99 €
3,00 €/kg
8,99 €
2,25 €/kg
8,39 €
2,10 €/kg
415 g
2,39 €
3,29 €
7,93 €/kg
2,97 €
3,27 €
7,88 €/kg
2,59 €
2,99 €
7,20 €/kg
2,57 €
7,16 €/kg
TUŠ IZDELEK
330 g
7,85 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg