ave cheef
Pakiranje: 175 g
Cena na enoto: 17,09 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
480 g
4,79 €
9,98 €/kg
1 kg
9,49 €
9,49 €/kg
mercator
700 g
4,73 €
6,79 €
9,70 €/kg
8,79 €
8,79 €/kg
ave
11,99 €
11,99 €/kg
8,49 €
8,49 €/kg
kras
15,99 €
15,99 €/kg
mesnine bohinja
330 g
18,99 €
57,55 €/kg
mesnica mercator
500 g
5,99 €
8,99 €
17,98 €/kg
450 g
9,09 €
12,99 €
28,87 €/kg
z'dežele
25,49 €
25,49 €/kg
9,79 €
13,99 €
27,98 €/kg