lindt
Pakiranje: 50 g
Cena na enoto: 99,80 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
200 g
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg
natura
50 g
1,05 €
21,00 €/kg
odlično
0,74 €
14,80 €/kg
2,99 €
59,80 €/kg
3,29 €
65,80 €/kg
lambertz
500 g
4,99 €
9,98 €/kg
s-budget
100 g
0,69 €
6,90 €/kg
spar
0,79 €
7,90 €/kg