proteini.si
Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 33,17 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
16,49 €
23,99 €
59,98 €/kg
16,99 €
23,49 €
58,73 €/kg
350 g
19,99 €
57,11 €/kg
1 kg
10,29 €
10,99 €
10,99 €/kg
9,99 €
natures finest
450 g
13,25 €
15,59 €
34,64 €/kg
toblerone
100 g
2,49 €
24,90 €/kg
1,99 €
milka
90 g
1,59 €
22,11 €/kg
1,19 €