finesse
Pakiranje: 190 g
Cena na enoto: 17,84 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
mc cain
750 g
5,79 €
7,72 €/kg
TUŠ IZDELEK
390 g
1,69 €
1,99 €
5,10 €/kg
ardo
600 g
3,39 €
5,65 €/kg
frozy
350 g
4,49 €
4,99 €
14,26 €/kg
minute
1 kg
1,99 €/kg
2,99 €
4,19 €
4,19 €/kg
2,39 €
3,98 €/kg
3,99 €
5,59 €
5,59 €/kg
garden good
2,19 €
2,19 €/kg
500 g
8,98 €/kg
0,99 €
1,98 €/kg
2,29 €
3,82 €/kg