citterio
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 49,88 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
80 g
4,39 €
5,49 €
68,63 €/kg
100 g
54,90 €/kg
7,99 €
6,99 €
69,90 €/kg
spar premium
3,22 €
4,29 €
53,63 €/kg
mercator
130 g
2,69 €
3,39 €
26,08 €/kg
dobro
90 g
2,99 €
3,99 €
44,33 €/kg
2,98 €
z'dežele
3,69 €
36,90 €/kg
sorger
2,89 €
36,13 €/kg
200 g
1,59 €
1,99 €
9,95 €/kg
dulano selection
37,38 €/kg
pršutarna lokev