ostalo
Pakiranje: 25 g
Cena na enoto: 91,60 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
25 g
1,60 €
2,29 €
91,60 €/kg
spar vital
4,99 €
199,60 €/kg
spar natur pur
1,04 €
1,49 €
59,60 €/kg
krispper
0,83 €
1,19 €
47,60 €/kg
bimed
80 g
1,67 €
2,39 €
29,88 €/kg
minute
200 g
1,29 €
1,69 €
8,45 €/kg
120 g
2,44 €
3,49 €
29,08 €/kg
L INSALATA
1,56 €
7,80 €/kg
100 g
14,90 €/kg
0,99 €
9,90 €/kg
spar