bonne maman
Pakiranje: 370 g
Cena na enoto: 11,86 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
despar
340 g
1,69 €
1,79 €
5,26 €/kg
golden bridge
370 g
3,81 €
10,30 €/kg
natureta
320 g
3,89 €
4,59 €
14,34 €/kg
menz & gasser
3,99 €
3,19 €
9,38 €/kg
garden good
360 g
4,69 €/kg
st.dalfour
284 g
14,05 €/kg
2,79 €
tiroler früchteküche
420 g
6,98 €
7,29 €
17,36 €/kg
300 g
4,29 €
3,43 €
11,43 €/kg
bam
200 g
4,90 €
24,50 €/kg
4,39 €
5,19 €
25,95 €/kg