barcaffe
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 25,96 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
10,77 €
53,85 €/kg
9,99 €
12,49 €
62,45 €/kg
franck
250 g
6,79 €
27,16 €/kg
spar premium
2,95 €
3,69 €
14,76 €/kg
225 g
3,83 €
4,79 €
21,29 €/kg
4,99 €
22,18 €/kg
110 g
3,59 €
32,64 €/kg
illy
9,89 €
7,89 €
31,56 €/kg
5,85 €
7,29 €
29,16 €/kg
julius meinl
500 g
8,55 €
10,69 €
21,38 €/kg
3,49 €
13,96 €/kg