vegeta
Pakiranje: 190 g
Cena na enoto: 12,05 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
2 kg
14,99 €
7,50 €/kg
TUŠ IZDELEK
70 g
1,65 €
23,57 €/kg
28 g
0,87 €
31,07 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
200 g
1,95 €
13,95 €/kg
mercator
320 g
1,39 €
1,79 €
5,59 €/kg