Pakiranje: 2,5 kg
Cena na enoto: 1,52 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
dizmar
2,5 kg
2,99 €
3,99 €
1,60 €/kg
milfina
250 g
3,03 €
2,88 €
11,52 €/kg
bbq
5,28 €
21,12 €/kg
s-budget
450 g
4,49 €
9,98 €/kg
520 g
4,99 €
9,60 €/kg
belkin
3,49 €
13,96 €/kg
spar free from
400 g
1,79 €
4,48 €/kg
knorr
65 g
2,49 €
1,25 €
19,23 €/kg
1,62 €
38,31 €/kg
despar
1,19 €
1,45 €
5,80 €/kg
spar premium
80 g
3,22 €
4,29 €
53,63 €/kg