finesse
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 12,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
270 g
2,69 €
9,96 €/kg
150 g
0,79 €
0,99 €
6,60 €/kg
7,90 €/kg
1,59 €
1,99 €
7,37 €/kg
175 g
1,35 €
1,69 €
9,66 €/kg
370 g
5,38 €/kg
1,49 €
1,29 €
8,60 €/kg
toblerone
2,49 €
24,90 €/kg
200 g
2,89 €
2,99 €
14,95 €/kg