colgate
Pakiranje: 50 ml
Cena na enoto: 75,80 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
50 ml
2,69 €
3,19 €
63,80 €/L
vademecum
2,17 €
2,89 €
57,80 €/L
1,79 €
2,07 €
41,40 €/L
1,62 €
2,49 €
49,80 €/L
100 ml
4,89 €
48,90 €/L
aquafresh
2,99 €
2,24 €
44,80 €/L
1,94 €
59,80 €/L
weleda
3,75 €
4,69 €
93,80 €/L
3,05 €
elmex
75 ml
4,83 €
64,40 €/L