hipp
Pakiranje: 23 g
Cena na enoto: 50,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
23 g
1,15 €
50,00 €/kg
190 g
2,55 €
2,59 €
13,63 €/kg
100 g
1,34 €
1,79 €
17,90 €/kg
1,45 €
1,85 €
18,50 €/kg
1,43 €
1,84 €
18,40 €/kg