goat story
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 51,96 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
illy
250 g
9,89 €
7,89 €
31,56 €/kg
franck
6,79 €
27,16 €/kg
spar premium
2,95 €
3,69 €
14,76 €/kg
5,85 €
7,29 €
29,16 €/kg
3,59 €
3,49 €
13,96 €/kg
oho!
1,99 €
7,96 €/kg
1,69 €
6,76 €/kg
TUŠ IZDELEK
200 g
3,44 €
17,20 €/kg
350 g
6,04 €
17,26 €/kg
spar natur pur
500 g
6,39 €
7,99 €
15,98 €/kg
100 g
1,65 €
16,50 €/kg