hipp
Pakiranje: 125 g
Cena na enoto: 15,92 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
4,49 €
5,99 €
29,95 €/kg
190 g
2,06 €
2,75 €
14,47 €/kg
2,79 €
14,68 €/kg
2,39 €
12,58 €/kg
250 g
5,82 €
23,28 €/kg
4,87 €
6,49 €
25,96 €/kg