mercator
Pakiranje: 1 kos
Cena na enoto: 1,79 €/kos
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
1,69 €
1,34 €
1,34 €/kg
510 g
3,29 €
6,45 €/kg
5 kg
2,49 €
3,79 €
0,76 €/kg
natureta
750 g
3,49 €
4,65 €/kg
2,89 €
2,59 €
ostalo
5,19 €
4,99 €
4,99 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,19 €
bellasan
1 kos
6,26 €
5,29 €
5,29 €/kos
eva
100 g
5,49 €
54,90 €/kg
schar
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
kotanyi
40 g
1,75 €
2,19 €
54,75 €/kg