belgian
Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 29,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
lindt
100 g
3,19 €
4,49 €
44,90 €/kg
2,69 €
3,29 €
gorenjka
2,79 €
3,49 €
34,90 €/kg
3,59 €
35,90 €/kg
after eight
400 g
9,99 €
8,79 €
21,98 €/kg
7,47 €
18,68 €/kg
200 g
4,99 €
24,95 €/kg
3,99 €