kotanyi
Pakiranje: 36 g
Cena na enoto: 110,83 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
66 g
1,91 €
2,39 €
36,21 €/kg
10 g
1,63 €
163,00 €/kg
3 g
4,75 €
1727,27 €/kg
50 g
1,66 €
33,20 €/kg
maestro
15 g
1,09 €
1,45 €
96,67 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,99 €
39,80 €/kg
29,00 €/kg
20 g
0,97 €
48,50 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €