meggle
Pakiranje: 160 g
Cena na enoto: 11,81 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
1,29 €
0,99 €
4,95 €/kg
PEK.PEČJAK
160 g
1,81 €
2,59 €
16,19 €/kg
zelene doline
0,54 €
0,83 €
5,19 €/kg
tvojih 5 minut
0,49 €
0,61 €
3,81 €/kg
žito
250 g
0,64 €
0,73 €
2,92 €/kg
320 g
0,56 €
1,75 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg
dukat
100 g
1,28 €
9,90 €/kg
12,90 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg