divita
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 6,23 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
4,25 €
4,55 €
18,20 €/kg
3,19 €
4,59 €
18,36 €/kg
mercator-radi imamo domače
400 g
3,39 €
8,48 €/kg
mlinotest
1,67 €
2,39 €
5,98 €/kg
1,45 €
2,28 €
5,70 €/kg
despar
1,99 €
4,98 €/kg
land leben
2,65 €
6,63 €/kg
2,69 €
6,73 €/kg
2,68 €
6,70 €/kg
spar vital
2,19 €
5,48 €/kg
1,89 €
2,29 €
5,73 €/kg
500 g
0,83 €
1,66 €/kg