milka
Pakiranje: 156 g
Cena na enoto: 18,53 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
156 g
2,79 €
2,09 €
13,40 €/kg
2,29 €
2,89 €
18,53 €/kg
2,19 €
2,85 €
18,27 €/kg
100 g
1,99 €
1,39 €
13,90 €/kg
45 g
0,99 €
22,00 €/kg
150 g
13,93 €/kg
19,27 €/kg
19,00 €/kg
190 g
3,99 €
21,00 €/kg
dulcetti
400 g
4,98 €/kg
pekarna adamič
450 g
7,49 €
16,64 €/kg