regina
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 13,30 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
10 g
0,33 €
0,25 €
25,00 €/kg
0,32 €
32,00 €/kg
250 g
2,24 €
2,59 €
10,36 €/kg
0,31 €
31,00 €/kg
4,29 €
17,16 €/kg
baškovč
300 g
4,19 €
13,97 €/kg
biotop
1,99 €
6,63 €/kg
2,15 €
2,69 €
8,97 €/kg
2,02 €
boom box
3,98 €
13,27 €/kg
rangus
500 g
5,97 €
11,94 €/kg
zlato polje
400 g
1,62 €
2,49 €
6,23 €/kg