bio zone
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 18,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
GREEN ORGANICS
100 g
2,99 €
29,90 €/kg
500 g
2,39 €
4,78 €/kg
135 g
2,09 €
15,48 €/kg
gorenjka
3,59 €
35,90 €/kg
3,49 €
34,90 €/kg
2,79 €
tuc
0,99 €
1,19 €
11,90 €/kg
1,29 €
12,90 €/kg
0,89 €
despar premium
lindt
3,79 €
2,65 €
26,50 €/kg
toblerone
2,49 €
24,90 €/kg