vici
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 13,16 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
kvibo
250 g
2,99 €
3,01 €
12,04 €/kg
1,99 €
1,95 €
2,19 €
8,76 €/kg
600 g
4,99 €
8,32 €/kg
4,59 €
400 g
3,79 €
9,48 €/kg
ocean sea
1,69 €
6,76 €/kg
spar
2,09 €
1,53 €
6,12 €/kg
adria mare
5,29 €
6,99 €
27,96 €/kg
ocean
5,59 €
3,99 €
15,96 €/kg
ledo
300 g
3,39 €
11,30 €/kg