mlinotest
Pakiranje: 120 g
Cena na enoto: 8,25 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
750 g
9,99 €
13,32 €/kg
400 g
5,99 €
14,98 €/kg
360 g
1,68 €
1,39 €
3,86 €/kg
mlinar
120 g
0,79 €
0,99 €
8,25 €/kg
don don
240 g
2,99 €
12,46 €/kg
2,69 €
2,15 €
8,96 €/kg
žito
80 g
9,88 €/kg
EDNA
0,69 €
8,63 €/kg
ditsch
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
280 g
1,98 €
1,99 €
7,11 €/kg
2,19 €
7,82 €/kg
-
1,18 €
0,39 €
4,88 €/kg