aptamil
Pakiranje: 800 g
Cena na enoto: 27,49 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
800 g
21,99 €
27,49 €/kg
17,59 €
nan
20,49 €
25,61 €/kg
21,69 €
27,11 €/kg
nestle
holle
400 g
12,99 €
13,39 €
33,48 €/kg
hipp
300 g
8,78 €
8,79 €
29,30 €/kg
29,27 €/kg
frutek
190 g
1,67 €
2,19 €
11,53 €/kg
1,53 €
1,64 €
8,63 €/kg