knorr
Pakiranje: 36 g
Cena na enoto: 43,06 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
o´plant
420 g
1,49 €
3,55 €/kg
TUŠ IZDELEK
60 g
0,93 €
15,50 €/kg
0,77 €
12,83 €/kg
25 g
4,99 €
199,60 €/kg
5,99 €
239,60 €/kg
400 g
3,09 €
7,73 €/kg
dolcela
12 g
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
4,79 €
74,88 €/kg