bakina tajna
Pakiranje: 375 g
Cena na enoto: 12,77 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
300 g
4,04 €
5,39 €
17,97 €/kg
spar natur pur
375 g
2,19 €
2,79 €
7,44 €/kg
barcaffe
7,89 €
8,99 €
23,97 €/kg
garden good
360 g
1,69 €
4,69 €/kg
st.dalfour
284 g
3,99 €
14,05 €/kg
despar
340 g
1,79 €
5,26 €/kg
tiroler früchteküche
420 g
6,98 €
7,29 €
17,36 €/kg
natureta
320 g
3,89 €
4,59 €
14,34 €/kg
menz & gasser
4,29 €
3,43 €
11,43 €/kg