knorr
Pakiranje: 61 g
Cena na enoto: 16,23 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
maggi
59 g
1,19 €
20,17 €/kg
75 g
1,99 €
26,53 €/kg
TUŠ IZDELEK
500 g
0,89 €
1,78 €/kg
PEK.PEČJAK
3,29 €
2,47 €
4,94 €/kg
3,49 €
6,98 €/kg
marodi
400 g
1,45 €
3,63 €/kg
2,62 €
5,24 €/kg
4,49 €
8,98 €/kg
4,99 €
9,98 €/kg
4,79 €
9,58 €/kg
1,59 €
3,98 €/kg
250 g
3,89 €
15,56 €/kg