pekarstvo brodnik
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 18,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
400 g
3,49 €
3,99 €
9,98 €/kg
BIMO
3,19 €
7,98 €/kg
Blago Bisernog Ostrva
1,91 €
4,78 €/kg
babica marta
3,59 €
8,98 €/kg
sondey
2,19 €
5,48 €/kg
SLOVENSKE DOBROTE
500 g
4,59 €
9,18 €/kg
350 g
2,39 €
6,83 €/kg
ostalo
italiamo
225 g
1,19 €
5,29 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
2,69 €
38,43 €/kg