s-budget
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 13,30 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
1,04 €
1,49 €
7,45 €/kg
1 kg
3,16 €
2,94 €
2,94 €/kg
1,19 €
5,95 €/kg
2 kg
1,69 €
0,85 €/kg
0,99 €
1,09 €
1,09 €/kg
500 g
1,14 €
2,28 €/kg
1,99 €
3,98 €/kg
250 g
1,48 €
2,11 €
8,44 €/kg
1,57 €
2,24 €
11,20 €/kg
0,49 €
2,45 €/kg
spar
300 g
2,72 €
3,88 €
12,93 €/kg
biotop
6,39 €
7,99 €
26,63 €/kg