spar natur pur
Pakiranje: 125 g
Cena na enoto: 23,92 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
125 g
1,19 €
1,49 €
11,92 €/kg
1,25 €
10,00 €/kg
1,59 €
12,72 €/kg
40 g
3,49 €
87,25 €/kg
65 g
2,19 €
2,75 €
42,31 €/kg
500 g
2,39 €
4,78 €/kg
30 g
0,69 €
0,99 €
33,00 €/kg
200 g
0,79 €
3,95 €/kg
350 g
2,49 €
7,11 €/kg
6,39 €
7,99 €
15,98 €/kg
3,25 €
81,25 €/kg