regina
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 12,95 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
4,29 €
17,16 €/kg
2,24 €
2,59 €
10,36 €/kg
10 g
0,33 €
0,25 €
25,00 €/kg
baškovč
300 g
4,19 €
13,97 €/kg
0,32 €
32,00 €/kg
0,31 €
31,00 €/kg
odlično
200 g
3,77 €
18,85 €/kg
3,79 €
18,95 €/kg
sweet chef
0,99 €
1,29 €
6,45 €/kg
manner
4,69 €
20,95 €/kg
4,53 €
23,45 €/kg
22,65 €/kg