spar
Pakiranje: 900 g
Cena na enoto: 10,88 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
božnar
900 g
14,99 €
16,66 €/kg
generika
5,49 €
6,10 €/kg
200 g
0,99 €
1,29 €
6,45 €/kg
60 g
1,85 €
30,83 €/kg
250 g
8,99 €
35,96 €/kg
podravka
2,47 €
12,35 €/kg
2,49 €
12,45 €/kg
dr. oetker
450 g
4,29 €
3,56 €
7,91 €/kg
nestle
310 g
4,19 €
13,52 €/kg
2,50 €
4,99 €
16,10 €/kg
4,89 €
2,93 €
9,45 €/kg