rookies
Pakiranje: 40 g
Cena na enoto: 34,75 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
natur compagnie
40 g
1,59 €
39,75 €/kg
1,35 €
viki
0,49 €
0,44 €
11,00 €/kg
proseries
1,99 €
49,75 €/kg
toblerone
100 g
2,49 €
24,90 €/kg
milka
90 g
22,11 €/kg
1,19 €
1,29 €
1,39 €
15,44 €/kg
valsoia
230 g
1,89 €
6,91 €/kg
proteini.si
400 g
16,49 €
23,99 €
59,98 €/kg