fiorentini
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 32,38 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
80 g
2,59 €
32,38 €/kg
100 g
2,49 €
24,90 €/kg
45 g
2,09 €
46,44 €/kg
mamia bio
50 g
1,21 €
24,20 €/kg
byodo
90 g
2,69 €
29,89 €/kg
65 g
39,85 €/kg
bio
500 g
3,43 €
3,16 €
6,32 €/kg
natureta
280 g
4,19 €
14,96 €/kg
3,99 €
14,25 €/kg
3,39 €
belkin
250 g
3,49 €
13,96 €/kg