ocean
Pakiranje: 240 g
Cena na enoto: 10,79 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
420 g
4,59 €
5,79 €
13,79 €/kg
70 g
0,79 €
0,99 €
14,14 €/kg
185 g
1,51 €
1,89 €
10,22 €/kg
3,99 €
4,99 €
11,88 €/kg
435 g
5,29 €
12,16 €/kg
145 g
1,43 €
1,79 €
12,34 €/kg
160 g
1,59 €
1,99 €
12,44 €/kg
210 g
3,29 €
15,67 €/kg
rio mare
240 g
5,99 €
24,96 €/kg
eva
120 g
2,49 €
20,75 €/kg
2,14 €
17,83 €/kg