galbani
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 13,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
200 g
1,95 €
13,95 €/kg
4,19 €
5,99 €
29,95 €/kg
4,79 €
4,49 €
225 g
1,99 €
8,84 €/kg
deliso
500 g
3,65 €
4,59 €
9,18 €/kg
3,19 €
6,38 €/kg