finesse
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 3,73 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
150 g
1,49 €
1,29 €
8,60 €/kg
0,79 €
0,99 €
6,60 €/kg
dulcetti
400 g
1,99 €
4,98 €/kg
270 g
1,59 €
7,37 €/kg
175 g
1,35 €
1,69 €
9,66 €/kg
370 g
5,38 €/kg
200 g
2,89 €
2,99 €
14,95 €/kg
2,69 €
9,96 €/kg
pekarna adamič
450 g
7,49 €
16,64 €/kg
manner
4,89 €
3,89 €
9,73 €/kg
3,39 €
4,95 €
12,38 €/kg