viki
Pakiranje: 380 g
Cena na enoto: 7,87 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
PIC-NIC
50 g
1,29 €
25,80 €/kg
gourmet finest cuisine
380 g
4,05 €
10,66 €/kg
bam
200 g
8,49 €
42,45 €/kg
belsad
700 g
2,89 €
3,99 €
5,70 €/kg
2,39 €
3,41 €/kg
go on
500 g
4,12 €
5,89 €
11,78 €/kg
5,19 €
ribella
1,89 €
9,45 €/kg
z bregov
1,49 €
1,99 €
9,95 €/kg
rok´s
300 g
4,29 €
5,39 €
17,97 €/kg