gea
Pakiranje: 190 g
Cena na enoto: 21,84 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
milka
190 g
3,99 €
21,00 €/kg
iz kamr´ce
150 g
2,44 €
3,49 €
23,27 €/kg
3,89 €
25,93 €/kg
garden good
180 g
1,29 €
7,17 €/kg
s-budget
200 g
1,19 €
5,95 €/kg
spar natur pur
350 g
1,14 €
3,26 €/kg
1,99 €
5,69 €/kg
500 g
1,49 €
2,59 €
5,18 €/kg
ds
2,39 €
2,49 €
12,45 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
bio zone
100 g
1,12 €
14,90 €/kg
25 g
1,04 €
59,60 €/kg